Sretan početak nove školske 2022/2023. godine

Poštovani roditelji, dragi učenici

Pred nama je nova školska 2022/23. godina. Nadamo se, prije svega, da ste svi dobro i zdravo, te da je pandemije korona virusa iza nas. Ponosni smo na naše učenike i roditelje koji su nam bili podrška u novonastaloj vanrednoj situaciji u realizaciji nastavnog procesa prošle školske godine, te se nadamo da ta podrška neće izostati ni u novoj školskoj godini.

Početak nove školske godine je u ponedjeljak 5. septembra 2022. godine.

Od ove školske godine u pogledu odvijanja nastave u Centralnoj školi imamo jednu  novinu. Naime, svi razredi od prvog do devetog razreda pohađat će nastavu u prvoj smjeni sa početkom u 8,00 sati, izuzev odjeljenja (I 2, III3, IV3 i V3), koji će nastavu pohađati sa početkom u 11,35 sati.

Također, Vas obavještavamo da je Vlada HNK-a obezbijedila sredstva za besplatnu nabavku udžbenika, te će učenici od prvog do devetog razreda dobiti besplatne udžbenike u školskoj 2022/23. godini. Nabavka udžbenika se vrši u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama, koji imaju definisane rokove u zavisnosti od vrijednosti nabavke. Po okončanju iste, distribucija udžbenika će se izvršiti u školskim prostorijama. Mjesec septembar posvećen je ponavljanju prethodno stečenih znanja (ponavljanju gradiva), te postupci nabavke neće uticati na odvijanje nastavnog procesa.

Koristim priliku da svim učenicima i roditeljima u ime kolektiva JU Osnovna škola „Suljo Čilić“ Jablanica zaželim sretan početak nove školske godine.

Direktor

mr.sc. Edin Idrizović

20 March 2023

BOSNA I HERCEGOVINA Federacija Bosne i Hercegovine Hercegovačko-neretvanski kanton J.U OSNOVNA...

24 February 2023

Poštovani, U akciji prikupljanja pomoći za područja pogođena razornim zemljotresom u Turskoj i...

Kontakt podaci

JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica

Komune Vejle 28.

88420 Jablanica

Bosna i Hercegovina

Tel.: 036 752 240

Email:os.cilic@bih.net.ba

Virtuelno prošetaj našom školom

Klikni na sliku i pomjeraj lijevo ili desno.

Brojač posjeta

Danas177
Jučer347
Sedmica815
Mjesec9457
Ukupno515743

Visitor Info

  • IP: 3.236.209.138
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

3
Online

29 March 2023
© JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica - Adis Pirija. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates