Dobrodošlica za početak nastave

Poštovani roditelji, dragi učenici, cijenjene kolege,

Nadamo se, prije svega, da ste svi dobro i zdravo. Kao što i sami znate, prošlu školsku godinu završili smo online realizujući nastavu putem platforme zbog pandemije korona virusa. Bilo je tu mnogo posla, ali naša škola je pokazala da se može nositi s ovim izazovom zahvaljujući, prije svega, entuzijazmu i radu svih zaposlenika, velikoj odgovornosti naših učenika i njihovih roditelja. Ponosni smo na naše učenike koji su imali razumijevanje za novonastalu situaciju kao i na njihovo znanje i vještine koje su pokazali. Pred nama je nova školska 2020/21. godina koja će, također, biti puna izazova. Početak školske godine je u ponedjeljak 7. septembra 2020. godine uz poštivanje donesenih preporuka.. Svim sudionicima u odgojno-obrazovnom procesu želimo dobro zdravlje, puno strpljenja, međusobnog povjerenja i uvažavanja, te da svi zajedno nastavimo raditi dalje poštujući preporuke. Tu smo da zajedno prevaziđemo ove poteškoće razumijevajući jedni druge.

Sretan početak nastavne godine želimo učenicima, roditeljima i uposlenicima škole.

S poštovanjem,

 

Direktor

mr. sc. Edin Idrizović

Vijesti

Sretan početak drugog polugodišta
20 Jan 2021 20:55 - Super UserSretan početak drugog polugodišta

Poštovani roditelji, Na početku smo drugog polugodišta u kojem nastavljamo realizaciju nastavn [ ... ]

Pročitaj više...
Direktor nagradio prvake
23 Dec 2020 20:02 - Super UserDirektor nagradio prvake

Za osvojeno prvo mjesto na državnom takmičenju iz robotike direktor Edin Idrizović nagradio je  [ ... ]

Pročitaj više...
Ponovo prvaci
18 Dec 2020 15:13 - Super UserPonovo prvaci

Na državnom takmičenju iz robotike održanom dana18.12.2020.g. naši učenici ponovo su osvojili [ ... ]

Pročitaj više...
Ostale vijesti

Kontakt podaci

JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica

Komune Vejle 28.

88420 Jablanica

Bosna i Hercegovina

Tel.: 036 752 240

Email:os.cilic@bih.net.ba

Virtuelno prošetaj našom školom

Klikni na sliku i pomjeraj lijevo ili desno.

Brojač posjeta

Danas54
Jučer643
Sedmica2484
Mjesec17870
Ukupno184322

Visitor Info

  • IP: 3.237.205.144
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

21 January 2021
© JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica - Adis Pirija. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates