Bosnian Danish English French German Italian Turkish

BIHAMK u saradnji sa našom školom, a u skladu sa  Pravilnikom o organizaciji saobraćajno-obrazovnog takmičenja, 24. aprila 2018. godine počeo je sa  ovogodišnjim ciklusom Saobraćajno-obrazovnog takmičenja. I ove godine takmičenje se izvodilo po izmijenjenom sistemu i sastojalo  se od školskog,  kvalifikacionog i na kraju finalnog takmičenja. Školsko kvalifikaciono takmičenje realizovano je elektronski, popunjavanjem online testova. Tri učenika naše škole, Đana Šehić, Mirza Bišić i Danijal Ivković ostvarili su pravo da učestvuju na finalnom takmičenju. Finalno takmičenje održano je u Visokom 26. i 27.maja 2018. godine koje se sastojalo iz teorijskog i praktičnog takmičenja, odnosno vožnje   bicikla na posebno pripremljenom poligonu gdje su takmičari mogli  pokazati svoju spretnost u upravljanju biciklom, kao i na poligonu "Labirint života", koji simulira stvarne raskrsnice sa saobraćajnim znakovima, gdje su mogli pokazati svoju sposobnost snalaženja u vožnji bicikla na javnim cestama.

Kontakt forma

  •  Adresa:
   Komune Vejle br. 28
   88420 Jablanica
   Bosna i Hercegovina
  •   Broj Telefona / Fax:  036/750-240
  •   E-mail:  os.cilic@bih.net.ba

Google Karte

4.png0.png7.png7.png3.png1.png
Danas142
Jučer1038
Sedmica5071
Mjesec23506
Ukupno407731

5
Online

Designed by Adis