Bosnian Danish English French German Italian Turkish

U februaru svake godine se u cijelom svijetu obilježava Međunarodni dan sigurnijeg interneta. Ove, kao i predhodnih godina su učenici naše škole radili kviz s pitanjima vezanim za sigurno korištenje interneta. Broj učesnika kviza možete vidjeti na grafikonu

Kako se vidi iz grafikona Jablanica je među top 10 mjesta po učešću u ovoj aktivnosti a učenica naše škole Šćuk Amina IX , osvojila je jednu od nagrada.

Čestitamo Amini kao i svim učesnicima koji su uvidjeli da pored svih lijepih i pozitivnih strana inteneta, postoji i ne tako svijetla strana interneta. Informisali se na vrijeme i saznali koje su to opasnosti koje vrebaju online i na koji se način mogu zaštititi.

 

Kontakt forma

  •  Adresa:
   Komune Vejle br. 28
   88420 Jablanica
   Bosna i Hercegovina
  •   Broj Telefona / Fax:  036/752-801
  •   E-mail:  os.cilic@bih.net.ba

Google Karte

3.png3.png5.png5.png2.png1.png
Danas76
Jučer218
Sedmica506
Mjesec3669
Ukupno335521

5
Online

Designed by Adis