Sretan početak drugog polugodišta

Poštovani roditelji,

Na početku smo drugog polugodišta u kojem nastavljamo realizaciju nastavnog procesa uvažavajući propisane epidemiološke mjere. Prema preporukama nadležnih organa maksimalan broj učenika u odjeljenju je 18. Uvažavajući preporuke, a vodeći prije svega brigu o zdravlju učenika, te uvažavajući njihovo pravo na kvalitetno obrazovanje, nastavu u drugom polugodištu organizovat ćemo po sljedećem modelu:

  • odjeljenja koja imaju 18 ili manje učenika pohađat će redovnu nastavu / nastavu u školi,
  • odjeljenja u kojima je više od 18 učenika bit će podijeljena tako da će 18 učenika pohađati nastavu u školi, a ostali učenici nastavu na daljinu. U našem obrazovnom kontekstu to znači da bi učenici četiri dana pohađali nastavu u školi, a maksimalno jedan dan sedmično bi pohađali nastavu na daljinu.

O svim pojedinostima vezanim za realizaciju nastave, bit ćete obaviješteni putem razrednih starješina.

Uvažavajući Vaš doprinos i pomoć u poštivanju propisanih mjera i razumjevanje u organizaciji odgojno – obrazovnog procesa tokom prvog polugodišta, nadamo se podršci i tokom drugog polugodišta, jer samo zajedničkim snagama možemo uspjeti u ovom vremenu opterećenom između ostalog i pandemijom te kvalitetno realizovati odgojno – obrazovni proces. Iskreno Vam se zahvaljujem na saradnji.

                                                                                                                            Direktor

                                                                                                                  mr.sc. Edin Idrizović

Vijesti

Bajramska čestitka
19 Jul 2021 12:48 - Super UserBajramska čestitka

 

Pročitaj više...
Učenik/ca generacije 2020/21.
28 May 2021 13:48 - Super UserUčenik/ca generacije 2020/21.

Na sjednici održanoj 20.maja 2021. godine odlukom Nastavničkog vijeća učenica  Lamija Sabit [ ... ]

Pročitaj više...
Osvojeno 2. mjesto na online takmičenju Micro:Bit
20 May 2021 15:12 - Super User

Učenici naše škole su na danas održanom Online Takmičenju u programiranju uz upotrebu micro:bit [ ... ]

Pročitaj više...
Ostale vijesti

Kontakt podaci

JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica

Komune Vejle 28.

88420 Jablanica

Bosna i Hercegovina

Tel.: 036 752 240

Email:os.cilic@bih.net.ba

Virtuelno prošetaj našom školom

Klikni na sliku i pomjeraj lijevo ili desno.

Brojač posjeta

Danas123
Jučer371
Sedmica2245
Mjesec12585
Ukupno342613

Visitor Info

  • IP: 3.236.68.118
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

31 July 2021
© JU OŠ "Suljo Čilić" Jablanica - Adis Pirija. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates